Tören Programı

Mezuniyet Töreni iki bölümden oluşmaktadır. Birinci gün tüm mezun adaylarının katılacağı genel tören, ikinci ve üçüncü gün ise Fakülte, Yüksekokul ve Enstitülerin diploma dağıtım törenleri yapılmaktadır.

 

Tören Programı Kitapçığı (TR)

Ceremony Program Booklet (EN)

 

GENEL TÖREN

21 Haziran 2017 18:00 Uçaksavar Spor Tesisleri

 

DİPLOMA DAĞITIM TÖRENLERİ

22-23 Haziran 2017 Perşembe ve Cuma günleri yapılacak olan diploma dağıtım törenlerine sadece mezuniyet için tüm koşulları yerine getirmiş ve Fakülte, Yüksekokul veya Enstitü Yönetim Kurulları’nca mezuniyet kararı verilmiş öğrencilerimiz katılabilecektir. Diploma dağıtımı programda belirtilen yer ve zamanlarda yapılacaktır. Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü mezunları diplomalarını ilgili fakültelerle birlikte alacaklardır.

FAKÜLTELER

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü  09:30

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Lisans Programı

Eğitim Bilimleri Bölümü  10:15

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Lisans Programı

Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü  11:15

Fen Bilgisi Öğretmenliği Lisans Programı

Fizik Öğretmenliği Lisansla Birleştirilmiş Tezsiz Yüksek Lisans Programı

İlköğretim Matematik Öğretmenliği Lisans Programı

Kimya Öğretmenliği Lisansla Birleştirilmiş Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Matematik Öğretmenliği Lisansla Birleştirilmiş Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Temel Eğitim Bölümü  12:40

Okulöncesi Öğretmenliği Lisans Programı

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü  13:15

İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü  10:00

Dilbilim Bölümü  10:30

Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü  10:45

Sosyoloji Bölümü  11:15

Felsefe Bölümü  11:45

  Ara  12:10

Tarih Bölümü  12:45

Psikoloji Bölümü  13:15

Çeviribilim Bölümü  13:45

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü  14:15

Kimya Bölümü  14:45

Fizik Bölümü  15:15

Matematik Bölümü  15:45

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

İktisat Bölümü  14:30

İşletme Bölümü  16:30">

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü  18:30">

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Kimya Mühendisliği Bölümü  10:00

Makina Mühendisliği Bölümü  10:40

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü  11:20

Elektrik ve Elektornik Mühendisliği Bölümü  12:00

Sistem ve Kontrol Mühendisliği Bölümü

Endüstri Mühendisliği Bölümü  12:40

İnşaat Mühendisliği Bölümü  13:20

Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik

YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI  19:00

Yapım Mühendisliği ve Yönetimi

Mekatronik Mühendisliği

Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi

Finans Mühendisliği

Yazılım Mühendisliği

Yakıt ve Enerji Teknolojileri

Otomotiv Mühendisliği

 

ENSTİTÜLER

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü

 Atatürk Enstitüsü Bahçesi (Güney Kampüs) 22 Haziran 2017 Perşembe  18:00
ORTAK TÖREN
 Fatin Gökmen Konferans Salonu (Kandilli) 23 Haziran 2017 Cuma  15:00

Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü

Çevre Bilimleri Enstitüsü

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü

UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU

Turizm İşletmeciliği Bölümü

Uluslararası Ticaret Bölümü

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü